Dzień Mamy w przedszkolu

2021-06-08 09:58:50
Zdjęcie 26 maja obchodzimy Dzień Mamy, warto uczcić go składając w tym dniu serdeczne życzenia. Niestety, w tym roku nie możemy spędzić go wspólnie w przedszkolu. Mimo to dzieci z naszego przedszkola nadały...więcej »

Święto wszystkich Mam

2021-05-26 11:40:30
Zdjęcie Jest taki szczególny dzień w roku,  podczas którego chcemy w wyjątkowy sposób podziękować jednej z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka. Tą osobą jest oczywiście... mama! Choć w tym roku nie...więcej »
Zdjęcie Szanowni Rodzine, w ślad za informacjami przekazanymi poprzez e-Dziennik, inforujemy, że rozpoczęła sie rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Od tego roku nasi uczniowie będą właczeni do wojewódzkiego...więcej »

Z wizytą w bibliotece

2021-05-20 20:18:53
Zdjęcie W ubiegłym tygodniu dzieci z grupy „0” wybrały się z wizytą do Biblioteki Gminnej. Przedszkolaki zapoznały się z magicznym dla nich miejscem, chodziły między regałami, oglądały ciekawe ilustracje w...więcej »
Zdjęcie Uczniowie naszej szkoły przystąpili do Konkursu Recytatorskiego Poezji Jana Piepki. Z przyczyn pandemii, konkurs odbył się w formie elektronicznej. Zostały nagrane filmiki z recytacjami uczniów oraz...więcej »
Zdjęcie W związku ze świętami majowymi odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III pt. „Polskie symbole narodowe”. Głównymi jego celami było wzbudzanie w dzieciach uczuć patriotycznych...więcej »

Sukces liniewskich uczennic

2021-04-15 09:16:37
Zdjęcie Po ubiegłorocznych bardzo dobrych wynikach  naszych uczniów w konkursach chemicznym i geograficznym, przyszedł kolejny sukces. Trzy uczennice klas VIII-ych po eliminacjach szkolnych, które odbyły się...więcej »

Otwieramy przedszkole

2021-04-14 12:04:54
Zdjęcie Na tę wiadomość na pewno czekały wszystkie nasze przedszkolaki. Zgodnie z dzisiejszym komunikatem Ministra Zdrowia informujemy, że od najbliższego poniedziałku tj. 19 kwietnia, ponownie otwieramy nasze...więcej »
Zdjęcie Zgłoś się na konferencję już dziś! Strategia RP na rzecz Młodego Pokolenia – pomorska wojewódzka konferencja konsultacyjna Zwracam się uprzejmą prośbą o rozpropagowanie wśród młodzieży szkolnej...więcej »
Zdjęcie W marcu ogłoszony został konkurs plastyczny dla uczniów klas I- III pt.:"Mój zajączek wielkanocny", którego celem było wzbudzenie wyobraźni i kreatywności wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły. Mali...więcej »

« poprzednia 1 26 7 8 9 10 11 12 13 14 15 1698 99 następna »