Wyjazd do kina

2022-05-04 11:18:12

Nadszedł dzień na który czekaliśmy bardzo długo. 28 kwietnia 2022r. uczniowie  klas I-III po długiej przerwie związanej z pandemią wybrali się  wraz z wychowawczyniami do kina „Remus” w Kościerzynie na film animowany produkcji Disney’a pt.”Nasze Magiczne Encanto”. Film opowiada historię niezwykłej rodziny. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów. W drodze powrotnej uczniowie wymieniali się wrażeniami i emocjami. Bardzo trafnie wyciągnęli wnioski, iż siła tkwi w rodzinie i w walce, mimo różnych przeciwności losu.

W doskonałych nastrojach wróciliśmy do szkoły. Dziękujemy Rodzicom za sfinansowanie wyjazdu.(ib, pp) <Galeria zdjęć>