Halloween w szkole podstawowej

2011-11-02 14:10:09

W szkole znowu straszy ! Jednakże liczne wydrążone przezv ucznów i ich rodziców świecące dynie odganiały "złe duchy".

W ostatni piątek października uczniowie klas 3-6 przygotowali przedstawienie związane z tradycją obchodzenian Halloween w kraja anglojęzycznych, a przede wszystkimw Stanach Zjednoczonych. Uczennice Ola i Marta napisały dla klasy 6a scenariusz Halloween na wesoło. Poza tym klasa 4 i 5 a także 6a wykonały ciekawe układy taneczne. Uczniowie biorący udział w przedstawieniu mieli wspaniałe stroje i należy się piękne podziękowanie ich rodzicom za włożoną w to pracę i pomysłowość.

Inspiratorem i opiekunem przedstawienia była jak zwykle (również przebrana) nauczycielka j. angielskiego pani Beata Szwedek. HAPPY HALLOWEEN !!!! <Galeria zdjęć>