"Barwy jesieni" - konkurs plastyczny

2011-11-29 09:34:59

W  miesiącu październiku został przeprowadzony w naszej szkole konkurs plastyczny  pt. „Barwy jesieni”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III. Prace były wykonane różnymi technikami, ciekawie i pomysłowo. Komisja w składzie : Beata Wajer, Felicja Wojewska, Iwona Borowicka postanowiła przyznać następujące miejsca.

- I miejsce Martyna Richert klasa III

- II miejsce Anna Gruszka klasa III

- III miejsce Mateusz Jurczak klasa I , Dominika Goduńska klasa III,  Marta Jurczak klasa III

Wyróżnienia otrzymali:

Juli Sikorska klasa II , Paweł Damps klasa II, Juli Ziemian klasa III , Martyna Pomierska klasa III, Malwina Freitag klasa I.

Uczniowie  otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców klasy III , którym dziękujemy a laureatom gratulujemy.(ib)