I GMINNY TURNIEJ WARCABOWY KLAS I-III

2012-03-09 11:09:52

Dnia 21.II. 2012 r. w naszej szkole odbył się  pierwszy Gminny Turniej Warcabowy klas I-III. W rozgrywkach wzięli udział Mistrzowie z naszej gminy, wyłonieni podczas rozgrywek szkolnych. Ogółem wzięło udział 8 zawodników ze Szkoły Podstawowej z Wysina ( Małgorzata Biesik, Karolina Plata, Kacper Wróblewski) z Zespołu  Oświatowego z Garczyna (Wiktor Sarabon, Mikołaj Breska ) oraz z  Zespołu Oświatowego z Liniewa (Julia Ziemian, Szymon Ziemian, Adrian Butowski).

Celem Turnieju  była integracja uczniów, a także kształtowanie postawy sportowej, rywalizacji oraz kulturalnego  zachowania wobec przeciwnika, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach problemowych i dostosowania się do reguł gry, kształtowania umiejętności przeżywania sukcesów i porażek. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała komisja w składzie: Iwona Borowicka, Ewa Pawłowska  Katarzyna Wożniak, Leszek Plichta.

Wyniki Turnieju:

Mistrz Gminy Liniewo:

Szymon Ziemian( ZO w Liniewie)

I  Wicemistrz Gminy Liniewo:

Adrian Butowski ( ZO w Liniewie)

II  Wicemistrz Gminy Liniewo

Juli Ziemian ( ZO w Liniewie)

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminny Liniewo Pana Mirosława Warczak, któremu bardzo dziękujemy.(ib)<Galeria zdjęć>