Czary-mary, wosku lanie…

2012-12-04 19:45:30

Ta i inne atrakcje towarzyszyły andrzejkom zorganizowanym dla uczniów klas I-III naszej szkoły 29 listopada 2012 r. Wróżki: Ania, Kasia, Dominika, Zuzanna, Klaudia i Natalia (w ich role wcieliły się uczennice klas V i VI) z wielkim zaangażowaniem próbowały przy pomocy wróżbiarskich rekwizytów przepowiedzieć, co czeka naszych milusińskich. Oprócz wróżb, które okazały się dla młodszych uczniów świetną zabawą, wiele radości sprawiły także wspólne zabawy ruchowe ze śpiewem. Ten kilkugodzinny pobyt w krainie magii dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.

Organizatorki zabawy: J. Drążek i M. Freda dziękują rodzicom uczniów klas I-III za ufundowanie słodyczy dla dzieci.(jd) <Galeria zdjęć>