Koncert życzeń dla mam

2013-05-29 10:05:58

27 maja 2013 r. uczniowie klasy trzeciej zaprosili mamusie do naszej szkoły na uroczystość z okazji Dnia Matki. Podczas koncertu życzeń trzecioklasiści zaprezentowali różnorodne talenty. Dedykowanym zaproszonym gościom życzeniom towarzyszyły wiersze, piosenki, utwory muzyczne grane przez uczniów oraz prezentacja multimedialna przygotowana specjalnie na to majowe święto. Po koncercie dzieci wręczyły mamusiom własnoręcznie wykonane upominki. Później wszyscy udali się na wspólną herbatkę i słodki poczęstunek. Goście uczestniczyli również w konkursach ze swoimi pociechami. Spotkanie dostarczyło wiele radości  i wzruszeń.

Serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów kl. III za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.(jd) <Galeria zdjęć>