ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Ale to był dzień!!!

2013-06-20 11:15:26
Zdjęcie

 

Impreza dla najmłodszych uczniów klas 0-3 z okazji DNIA DZIECKA w tym roku szkolnym odbyła się dnia 3 czerwca na „ORLIKU”. Wyjątkowo w tym roku zebrane dzieci powitał nasz gość specjalny, czyli pani Basia – osoba prowadząca całość.

 Oj, działo się działo...:) Były więc różne konkursy sportowe, między innymi skoki w workach, wybór mistrza skakanki i gra w kręgle. Dzieci mogły też spróbować swoich sił w grze w „unihokeja”, a tak zwane „artystyczne dusze” rysowały swoje wymarzone wakacje. W tym dniu nie było dzieci przegranych, gdyż wszystkie otrzymały słodkie nagrody. Odskocznią od konkursów była wspólna zabawa przy muzyce. Mówiąc o atrakcjach w tym dniu należy wspomnieć również o pokazie wykonanym przez strażaków OSP z Liniewa oraz o przejażdżkach „bryczką”. W jednym z kącików na „ORLIKU” w tym dniu pachniała kiełbaska z grilla. Po licznych konkursach zgłodniałe dzieci zajadały ze smakiem kiełbaskę z bułeczką oraz popijały sokiem owocowym. Oczywiście były też i lody. To był wyjątkowy dzień pełen wrażeń.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim rodzicom za sponsorowanie imprezy oraz za bardzo aktywną  pomoc w jej organizacji.(pp) <Galeria zdjęć>

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier