ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Ślubuję uroczyście ...

2013-10-18 09:01:59
Zdjęcie

 

10 października 2013 r. to pamiętna data dla Pierwszoklasistów. Właśnie w tym dniu ubrani w stroje galowe oraz przystrojeni  czerwonymi  i granatowymi biretami  prezentowali przed zaproszonymi gośćmi – zdobytą  już wiedzę i umiejętności. Wspierani przez wychowawczynię pięknie recytowali wiersze oraz śpiewali piosenki. Ich pokazowy występ był dowodem na to, że są już gotowi do sumiennej pracy w szkole.

Po zakończonej części artystycznej dzieci złożyły uroczysty akt ślubowania, a wróżka Monika poprosiła dyrektora Zespołu Oświatowego  w Liniewie o przyjęcie „ślubujących” w poczet uczniów Szkoły Podstawowej oraz o symboliczne pasowanie na ucznia.

Prawdziwi już uczniowie wysłuchali piosenki specjalnie dla nich przygotowanej przez uczniów klasy drugiej oraz odebrali upominki  od koleżanek i kolegów z klasy trzeciej. Ukoronowaniem  aktu pasowania było wręczenie pamiątkowych dyplomów, legitymacji szkolnych oraz „rogów obfitości”. Na tym zakończona została część oficjalna, a pierwszoklasiści z rodzicami i zaproszonymi gośćmi udali się na słodki poczęstunek.

Dziękujemy rodzicom za sponsorowanie i pomoc w organizacji tej uroczystości.(ib) <Galeria zdjęć>

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier