Zwyciężyli wśród podstawówek

2013-11-09 09:01:42

Powiatowe Igrzyska w unihokeju chłopców już za nami. We wtorek 05.11.2013r. W Wielkim Podlesiu spotkały się najlepsze drużyny poszczególnych gmin z powiatu kościerskiego, w sumie około 80 osób.

W naszej grupie pierwszy mecz rozegraliśmy z zespołem ze Starej Kiszewy, z którym  wygraliśmy 3:0. Kolejnym naszym rywalem na boisku był zespół z Lipusza z którym zremisowaliśmy 1:1. Ostatni mecz fazy grupowej rozegraliśmy z drużyną ZSP nr 3 z Kościerzyny i z tej rywalizacji wyszliśmy zwycięsko pokonując rywali 1:0,  jednocześnie zapewniając sobie pierwsze miejsce w grupie. W finale spotkaliśmy się z drużyną gospodarzy  z Wielkiego Podlesia i wygraliśmy 1:0 zdobywają mistrzostwo Powiatu Kościerskiego w Unihokeju chłopców w roku szkolnym 2013/2014.

Trzon zespołu stanowili: Krystian Komar, Paweł Kowalczyk, Szymon Węsierski, Paweł Błędzki, Aleksander Miłosz, Wojciech Jażdżewski, Kacper Wirkus, Adrian Butowski (tg) <Galeria zdjęć>