Jasełka w zerówce

2014-01-15 10:04:44

19 grudnia 2013 r. sześciolatki zaprosiły rodziców na bożonarodzeniowe przedstawienie. Licznie zgromadzonym gościom zaprezentowały krótką historię o narodzeniu Jezusa w betlejemskiej stajence. Na scenie pojawiły się anioły, Józef i Maryja. Do stajenki przybyli też pasterze, królowie oraz dzieci z darami dla Dzieciątka. Śpiewane przez sześciolatki kolędy wprowadziły wszystkich w radosną atmosferę zbliżających się świąt. Potem wszyscy uczestnicy uroczystości złożyli sobie nawzajem życzenia łamiąc się opłatkiem przy wigilijnym stole. Nie mogło też zabraknąć wizyty Świętego Mikołaja, który obdarował dzieci prezentami. Spotkanie dostarczyło wszystkim wiele radości.

Serdecznie dziękujemy rodzicom sześciolatków za pomoc w organizacji uroczystości.(jd) <Galeria zdjęć>