Ekologia i my w klasach 1-3

2014-04-28 09:45:28

Nietypowo, bo 25 kwietnia obchodziliśmy w tym roku Dzień Ziemi. Z tej okazji wszyscy uczniowie nauczania zintegrowanego przybyli  do szkoły w barwach zielonych. Celem imprezy  było uświadomienie uczniom, że każdy z nas jest mieszkańcem planety Ziemi i powinien czuć się odpowiedzialny za jej stan.

Chętni mali aktorzy z naszych klas zaprezentowali się w inscenizacji pod tytułem: „ Ziemia- nasz wspólny dom”. Oczywiście zrobili to znakomicieJ. Po prezentacji artystycznej  wybrani przedstawiciele poszczególnych  klas zmierzyli się z pytaniami o tematyce ekologicznej. Walka o punkty była bardzo wyrównana.  Były też popisy w piosenkach, recytacji  haseł  ekologicznych oraz zawodach sportowo- ekologicznych.  Ku wielkiemu zdziwieniu wszystkich uczestników imprezy –komisja  po zliczeniu  zdobytych punktów przez reprezentantów klas  ogłosiła wynik -remisowy!  Nagrodami dla wszystkich  uczniów klas 1-3 były pyszne jogurty oraz  jabłka, oczywiście ekologicznej.

Dziękujemy Rodzicom za ufundowanie  nagród. (ep) <Galeria zdjęć>