Ożenek M. Gogola w naszym gimnazjum.

2010-01-27 10:01:28

Uczniowie z gimnazjum pod kierunkiem pani Wiesi Barańskiej przygotowują się do wystawienia fragmentów sztuki Mikołaja Gogola pt. Ożenek. Przestawienie zostanie wystawione dla rodziców, zaproszonych gości oraz uczniów przy okazji wywiadówki szkolnej w dniu 28 stycznia br. o godz. 16.30 w sali gimnastyczne w Zespole Oświatowym w Liniewie. Przygotowania idą pełną parą. Gotowe są już stroje (wypożyczone specjalnie na tę okazję z Opery Bałtyckiej), oświetlenie oraz nagłośnienie. Na specjalna uwagę zasługuje bardzo bogata scenografia, którą udało się przygotować przy udziale wielu życzliwych ludzi (którym już w tym miejscu dziękujemy). Na sali przygotowanych zostanie ok. 150 miejsc siedzących, które jak liczymy zostaną zajęte w komplecie, a być może będzie nadkomplet. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Galeria zdjęć