Podsumowanie ligi piłki siatkowej dziewcząt

2014-06-24 10:58:06

W czerwcu zakończyła się II edycja Szkolnej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt. Turniej został rozegrany systemem „ każdy z każdym ”. Mecze cieszyły się dużą popularnością  zarówno wśród grających jak i kibicujących. Po emocjonujących pojedynkach tytuł MISTRZA   SZKOŁY wywalczyła klasa II b.  Ranking  najlepiej punktujących  zawodniczek  wygrała Małgorzata Borowicka,  drugie miejsce zajęła Elwira Labuda  a trzecia była Wiktoria Rychert.

Wyniki końcowe turnieju :

I  miejsce -      klasa II b

II  miejsce -     klasa III c

III miejsce -     klasa II a

IV miejsce -     klasa  I a

V  miejsce  -    klasa III a

VI miejsce -    klasa  I b

Zwycięskie zespoły otrzymały dyplomy i  medale . Każda zawodniczka otrzymała słodki upominek.

Gratulujemy wszystkim zespołom sportowej walki na boisku i życzymy dalszych sukcesów. (es) <Galeria zdjęć>