Bezpieczna droga do szkoły

2014-10-08 11:18:52

3 października 2014r. był nietypowym dniem dla dzieci z klas 1-3. Gościliśmy w naszej  szkole policjanta Komendy Powiatowej w Kościerzynie młodszego  aspiranta Piotra Kwidzińskiego. W pierwszej części spotkania uczniowie klasy drugiej zaprezentowali przedstawienie pt.”Bezpieczna droga do szkoły”. Następnie głos zabrał zaproszony gość. Nawiązał on do treści przedstawienia i przypomniał zasady bezpiecznego poruszania się po drogach. Odpowiadał też na pytania zadawane przez dzieci.  W końcowej części imprezy – (zgodnie z obietnicą) nastąpiło ogłoszenie i wręczenie przez dyrektora ZO w Liniewie oraz policjanta - dyplomów i drobnych upominków dla wyróżnionych uczestników konkursu plastycznego.

Wyróżnienia zdobyli następujący uczniowie:

1.Nikola Truszczyńska kl.Ib

2.Michał Majkowski kl.Ib