Wśród nas są artyści

2014-12-24 05:28:30

W grudniu ogłoszono w szkole podstawowej trzy konkursy plastyczne, dwa z nich związane były ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Pierwszy to „Anioły są wśród nas” i drugi „Bożonarodzeniowa ozdoba”. Trzeci konkurs dotyczył projektu gimnazjalistów i nosił tytuł „Nie rozmawiaj z nieznajomym i słuchaj rad rodziców”. Dzieci wykonywały prace z wielkim zaangażowaniem, dzięki czemu prace były bardzo ciekawe, pomysłowe i komisje miały problem z wyłonieniem tych naj…naj… 18 grudnia ogłoszono wyniki tychże konkursów.

W konkursie „Anioły są wśród nas” wyróżnienia otrzymali: Antonina Cylkowska (kl.2), Oliwier Michnowski (kl.2), Paweł Kulas (kl.2), Małgorzata Żabińska (kl.1a), Zuzanna Zabrocka (kl.1a), Szymon Żabiński (kl.3), Oskar Rekowski (kl.1a), Nikola Truszczyńska (kl.1b), Julia Dargacz (kl,1a), Jan Kulas (kl.3), Anna Gruszka (kl.6), Dominika Gołuńska (kl.6), Martyna Pomierska (kl.6) i Monika Jurczak (kl.6).

W konkursie „Bożonarodzeniowa ozdoba” nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy konkursu. Szczególne wyróżnienie otrzymali uczniowie, którzy włożyli w przygotowanie swojej pracy mnóstwo czasu i serca: Oliwier Michnowski (kl.2), Michał Majkowski (kl.1b), Zuzanna Zabrocka (kl.1a), Zuzanna Dalecka (kl.1b), Laura Szwarc (kl.1b), Lena Ciszewska (kl.2), Zuzanna Peek (kl.1b), Nikola Pawłowska (kl.1b), Jakub Olszewski (kl.1a), Małgorzata Jurczak (kl.1b), Marceli Klemann (kl.2) i Michalina Miotk (kl.2).

Natomiast zwycięzcami trzeciego konkursu „Nie rozmawiaj z nieznajomym i słuchaj rad rodziców” zostali: Wanessa Szmit (kl.3), Martyna Drążek (kl.4) i Nikola Pawłowska (kl.1b).

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że w naszej szkole mamy tylu wspaniałych artystów. Mamy także nadzieję, że w przyszłym roku to grono się jeszcze poszerzy. Szczególne podziękowanie należy się rodzicom i innym sponsorom, którzy sfinansowali nagrody. (mf) <Galeria zdjęć>