Pirackie party

2015-01-16 09:09:54

Dnia 12 stycznia 2015 roku w naszej szkole odbył się BAL KARNAWAŁOWY dla klas 1-3 pod hasłem „PIRACKIE PARTY”. Dzieci jak co roku przybyły na bal w ciekawych i pięknych strojach balowych. Na sali gimnastycznej zaroiło się od piratów, księżniczek, wróżek i innych dziecięcych bohaterów. Zjawiskowy wygląd sali wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy.

Pierwszą część balu poprowadziła grupa imprezowa „DEGREES”, która przeniosła wszystkich w piracki świat. Przy dźwiękach szant marynarskich dzieci wyruszyły w zaczarowaną podróż. Miały do wykonania wiele ważnych zadań, z których znakomicie się wywiązały. Były również hity muzyczne, przy których dzieci świetnie się bawiły.

Natomiast drugą część balu uświetnił zespół muzyczny „VOLARE” (w składzie Pan Sławomir Świeczkowski i Pan Grzegorz Prabucki). Przy popularnych muzycznych przebojach dzieci hasały oraz brały udział w różnych konkursach.

Na zakończenie wybrano króla i królową balu (oczywiście z każdej klasy). Miłą niespodziankę przygotowali dla dzieci rodzice z klasy 1B i 2 (pp. Graczyk, Peek, Dalecka, Jurczak, Okrój, Miotk, Cylkowska, Kulas, Gliszczyńska) w formie ciast i innych słodkości, za co serdecznie dziękujemy.

Kierujemy również podziękowania naszym sponsorom – pp. Gliszczyńskim, Ciszewskim, Bielawskim, Jach, Szałajda i Prabuckim, zespołowi „Volare” oraz pp Żakowskiej, Prabuckiej    i Wenta za pomoc w organizacji imprezy.

Tego dnia wszyscy świetnie się bawili i już czekają na bal w przyszłym roku.(ib, mf) <Galeria zdjęć>