Pomorski konkurs ortograficzny dla uczniów klas III

2010-02-09 10:10:09

Dnia 4 lutego 2010 roku odbył się w naszej szkole Pomorski Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas 3 (etap gminny). W konkursie brali udział uczniowie z Zespołu Oświatowego w Garczynie oraz z naszej szkoły. I miejsce zajęła Katarzyna Szałajda z Zespołu Oświatowego w Liniewie, II miejsce Karolina Osowska z Zespołu Oświatowego w Liniewie (obie uczennice przygotowała Marlena Figiel), a III miejsce Małgorzata Olewińska z Zespołu Oświatowego w Garczynie (nauczyciel przygotowujący – Halina Szwoch). Uczennice te zakwalifikowały się do kolejnego, powiatowego etapu konkursu. Zwycięzcom gratulujemy!

Galeria zdjęć