Tragedia narodowa…

2010-04-12 10:44:05

Poniedziałek 12 kwietnia br. uczniowie naszej szkoły rozpoczęli od apelu poświęconego tragicznie zmarłym w wypadki samolotowym pod Smoleńskiem: Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, jego małżonce Marii Kaczyńskiej oraz wszystkim osobom towarzyszącym im podczas wizyty z okazji 70 rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Dyrektor przedstawił jak dotąd znane okoliczności tego wypadku, wyjaśniając jak wielką stratę poniósł naród polski w wyniku tego zdarzenia. Zwrócił się z apelem o zachowanie powagi w okresie ogłoszonej żałoby narodowej. Flaga narodowa na znak żałoby została opuszczona na maszcie do połowy. Zebrani podczas apelu uczcili minutą ciszy wszystkich, którzy uczestniczyli w tej strasznej tragedii.

Cześć ich pamięci !!!

Galeria zdjęć