Indywidualne przełaje w szkole podstawowej

2016-09-30 21:06:28

Szkolne Indywidualne Biegi Przełajowe za nami. We wtorek 27 września 2016 r. ścigali się uczniowie naszej szkoły podstawowej.

Biegi przełajowe to dyscyplina sportowa, którą może uprawiać praktycznie każdy. Szkolny bieg był doskonałą okazją do propagowania aktywności fizycznej. Nauczycielom wychowania fizycznego dał możliwość do wyłonienia najlepszych biegaczy w szkole podstawowej. W zmaganiach udział wzięli chętni uczniowie z wszystkich klas. Osobno startowali chłopcy na dystansie 800 m i dziewczęta w biegu na 600 m w dwóch kategoriach wiekowych.

Ostateczna klasyfikacja zawodników przedstawia się następująco:

Dziewczęta klasa IV i młodsi:

1. Patrycja Prabucka

2. Dominika Freitag

3. Joanna Sikorska

4. Małgorzata Żabińska

5. Julia Kacprzak

6. Małgorzata Jurczak

Dziewczęta klasa V i VI:

1. Julia Krefta

2. Joanna Gruszka

3. Patrycja Krefta