Młodzi szachiści

2016-10-04 08:59:51

3 października 2016 r. odbył się w naszej szkole  I Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ZO  w Liniewie klas I-III. Do konkursu zgłosiło się 16 uczniów, jednak po pewnej weryfikacji ostatecznie 9 uczestników wzięło udział  w konkursie. Niektórzy uczniowie stwierdzili, że muszą jeszcze trochę podszkolić swoje umiejętności, aby wystartować w turnieju. Wszystkich szachistów przywitał Pan Dyrektor Zbigniew Werczyński dziękując za tak liczne zainteresowanie uczniów klas I-III tą  królewską grą.  Uczestnicy rozegrali po 3 rundy, po zakończeniu których otrzymali następującą ilość punktów:

1.      Kajetan Klonowski         kl II         - 2

2.      Viwiana  Litwin               kl II        - 0

3.       Aleks Nierzwicki            kl II        - 2

4.      Łukasz Szultka                kl II        - 2

5.      Cezary Ziemian              kl II        - 4

6.      Szymon Pykało              kl IIIa     - 6

7.      Oskar Rekowski             kl IIIa     - 4

8.      Grzegorz Rekowski       kl IIIa     - 2

9.      Krzysztof Zabrocki        kl IIIa     - 2

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.  Zachęcamy do poznawania dalszych tajników gry oraz zdobywania kolejnych doświadczeń w następnych turniejach.  Zapraszamy na turę  zimową i  wiosenną. (mk) <Galeria zdjęć>