Półfinał wojewódzki w unihokeju

2016-11-17 09:24:03

Dnia 15.11.2016r. cztery najlepsze drużyny z powiatów chojnickiego, gdańskiego, starogardzkiego oraz kościerskiego spotkały się w półfinale województwa pomorskiego w Suchym Dębie w powiecie gdańskim. Powiat kościerski reprezentowała drużyna Szkoły Podstawowej w Liniewie. Po zaciętej walce z drużynami naszego okręgu nasi uczniowie wywalczyli drugie miejsce. Chłopcy godnie reprezentowali naszą gminę i powiat nie przegrywając żadnego meczu, a pierwsze miejsce zajęła drużyna, która miały tylko lepszy stosunek bramek w całym turnieju. Uczniowie mają szansę na rewanż w przyszłym roku, ponieważ większość składu stanowili uczniowie z klasy piątej.

Skład zespołu: Krzysztof Butowski, Kacper Tusk, Mikołaj Pstrąg, Szymon Stiewe, Paweł Wernicki, Waldemar Wierczyński, Seweryn Wydrowski, Seweryn Richert, Igor Piwowarczyk, Mateusz Jurczak

Trener: Tomasz Gierszewski

Klasyfikacja końcowa: