Święto Babci i Dziadka

2017-01-16 13:50:41

W czwartek 12 stycznia 2017 roku  w klasie 3B odbyło się spotkanie dzieci ze swoimi Babciami i Dziadkami z okazji zbliżającego się Ich święta. Dyrektor szkoły pan Zbigniew Werczyński przywitał serdecznie przybyłych gości i złożył wszystkim serdeczne życzenia. Tego dnia dzieci będąc podekscytowane i odświętnie ubrane chciały jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Przedstawiły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom program artystyczny, który zawierał wiersze i radosne piosenki. Wcielając się w aktorów przedstawiły również bajkę „Zielony Kapturek”, inscenizację „Album rodzinny” oraz „Spotkanie z dziadkiem”. Wspaniała publiczność podziwiała i nagradzała swoje ukochane wnuki gromkimi brawami, a na twarzach widać było uśmiech i radość. Zadaniem naszych gości było także rozpoznanie siebie na portrecie, a w nagrodę otrzymanie go. Nie zabrakło własnoręcznie wykonanych upominków, zarówno dla Babć (koszyk z kwiatami) jak i dla Dziadków (muszka). Na zakończenie dyrektor podziękował dzieciom za włożony trud, wychowawczyni oraz rodzicom, za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice dzieci, za co serdecznie dziękujemy.

A naszym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy zdrowia, długich lat życia oraz radosnych chwil spędzonych z ukochanymi wnukami. (mf) <Galeria zdjęć>