Cyrkowy bal karnawałowy

2017-02-08 13:20:46

3 lutego 2017r. zaraz po feriach zimowych odbył się w naszej szkole Bal Karnawałowy dla uczniów klas 1-3 pod hasłem „Cyrk wita Was”!, który prowadziła grupa animacyjna „Forty Degrees”. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna zamieniła się w Cyrkolandię. Kolorowy namiot cyrkowy udekorowany balonami, serpentynami, łańcuchami zachęcał do karnawałowej zabawy. W sali zaroiło się od bajkowych i cyrkowych postaci: księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów, tygrysów, klaunów, kotów  itp. Stroje były bardzo oryginalne, piękne i barwne. Niektórzy uczniowie byli nie do poznania! Dzieci wraz z Klaunami bawiły się przy rytmach cyrkowej muzyki, tworząc koła, wężyki i pary. Podczas zabawy nie zabrakło również prawdziwych cyrkowych zabaw i konkursów. Mogły sprawdzić swoją zręczność i zwinność podczas chodzenia po linie z parasolem, żonglowania talerzem, biegu w dużych kapciach oraz skokach przez obręcz. Na zakończenie balu pojawiło się mnóstwo mydlanych baniek, których łapanie okazało się niebywałą frajdą. A kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Wszyscy bawili się wspaniale, humory dopisywały, a atmosfera była gorąca. Bal był kolejną okazją do integracji wszystkich dzieci, stworzył atmosferę bajkową, dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie pięknych strojów oraz za sfinansowanie balu.(ib,pp) <Galeraia zdjęć>