Walentynki z babcią i dziadkiem

2017-02-16 08:36:22

O tym, że walentynki mogą mieć coś wspólnego z Dniem Babci i Dziadka, przekonali się dziadkowie i babcie uczniów klasy III a, którzy 14 lutego przybyli do naszej szkoły. Trzecioklasiści, właśnie tego dnia postanowili podziękować swoim bliskim za ich dobroć, troskę, cierpliwość i opiekę. Na tę okoliczność przygotowali specjalne wydanie „Familiady”, wzorowane na znanym wszystkim teleturnieju. Uczniowie, wcielając się w role babć i dziadków, rywalizowali o punkty, odpowiadając na pytania prowadzących turniej. W przerwach reklamowych trzecioklasiści zaprezentowali dowcipy, humorystyczne scenki, wiersze i piosenki. Oczywiście, rywalizacja drużyn zakończyła się remisem, a „wygraną” z turnieju dzieci przekazały wszystkim babciom i dziadkom. Goście, obdarowani własnoręcznie przez dzieci wykonanymi upominkami, nagrodzili  występy swoich wnucząt gromkimi brawami. Po przedstawieniu wszyscy zebrani zostali podjęci słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Dziękuję Rodzicom uczniów klasy III a, którzy włączyli się w organizację tej uroczystości. (jd) <Galeria zdjęć>