Uczniowie nagrodzeni

2010-05-17 14:04:24

Korzystają z okolicznościowych apeli, Dyrektor przekazał nagrody uczniom wyróżnionym w konkursach artystycznych. Ucz. z klasy 6 Paweł Pozorski został zwycięzcą wojewódzkiego konkursu plastycznego zorganizowanego przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Brusach z okazji dwusetnej rocznicy urodzin Fryderyka Chopina pn.”Śladami Fryderyka Chopina”. Specjalne podziękowania za przygotowanie dzieci i młodzieży do tego konkursu otrzymała Pani Alicja Werczyńska.

Natomiast w konkursie plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu” zorganizowanym przez SP w Kończewie, nagrodzone zostały: Justyna Ossowska (II miejsce w kat. pisanka - SP), Zuzanna Pobłocka (III miejsce w kat. kartka - SP), Paulina Wirkus (III miejsce w kat. pisanka - SP) , Dominika Knitter (wyróżnienie w kat. pisanka-Gim.). Dyrektor przekazując nagrody, gratulował uczennicom zajętych miejsc podkreślając, że są to kolejni uczniowie z naszej szkoły nagrodzeni w tym roku szkolnym w konkursach artystycznych organizowanych poza szkołą. Gratulujemy !!!