Kolorowe książki ...

2017-05-30 10:30:17

25 maja 2017r. uczniowie klasy V i VI inscenizacją pt.: „Kolorowe książki” uczcili miesiąc maj, który jest miesiącem  książki.  Uczniowie przybliżyli swoim kolegom i koleżankom rolę czytania w życiu człowieka. Inscenizacja zawierała pokaz mody książkowej, w której znalazła się książka „prymus” , „zgaś telewizor”, książka  pt.: „wakacje’ i książka „leń”. Całość została wzbogacona takimi piosenkami jak: „Książka”, „Książeczki książeczki” i” W rytmie rapu was witamy”.  Wszyscy uczniowie świetnie się bawili.

Na zakończenie nagrodziliśmy uczniów naszego gimnazjum, którzy wyróżnili się w konkursie literackim  „Harry Potter” . Pierwsze miejsce otrzymał Dominik Kuchta z kl. IIIb,  drugie miejsce zajęła Marika Dyks z klasy IIa i trzecie miejsce zajął  Szymon Muczyński z klasy Ib.  Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy znajomości książek  Joanne Rowling. (fw) <Galeria zdjęć>