Dzień Mamy i Taty w klasie 2

2017-06-01 22:32:53

W piątek 26 maja klasa druga zaprosiła swoich Rodziców na program artystyczny przygotowany z okazji Dnia Mamy i Taty. Dla rodziców były piosenki, wiersze, taniec i sceny, można by powiedzieć “z życia wzięte”- oczywiście z przymrużeniem oka:) W trakcie występów dzieci, nie odbyło się bez wzruszeń i niejednemu z Rodziców łezka zakręciła się w oku... Każdy uczeń obdarował Mamę i Tatę własnoręcznie wykonanym upominkiem, a następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji tego pięknego dnia.

Życzymy Wam drodzy Rodzice wiele radości i oby każdy dzień w  życiu był przepełniony miłością i szacunkiem ze strony  Waszych dzieci. (pp) <Galeria zdjęć>