Rodzinny Dzień Dziecka z PGNiG

2017-06-02 10:41:42

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dzieci wręczyły rodzicom piękne prezenty, a po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Nie był to jednak koniec atrakcji tego dnia, gdyż uroczystość Dnia Mamy i Taty połączona została z Dniem Dziecka. W związku z czym na przedszkolnym placu na dzieci i rodziców czekała niesamowita dawka emocji, którą zafundowali wspaniali animatorzy, którzy porwali wszystkich gości do wspólnej zabawy. Były tańce, konkursy, ogromne bańki, zamek dmuchany, a także niezwykli goście- Smerf i Kubuś Puchatek z koszami pełnymi słodyczy. To był wyjątkowy i bardzo udany dzień.

Wiele atrakcji oferowanych w tym dniu naszym dzieciom, mogliśmy udostępnić wyłącznie dzięki współpracy i życzliwości Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, która mocno zaangażowała się w organizację, szczególnie tej części uroczystości związanej z obchodami Dnia Dziecka. W tym miejscu składamy im serdeczne podziękowania, a uśmiechy naszych dzieci niech będą szczególnym tego wyrazem … (it) <Galeria zdjęć>