Hokus-pokus, czary, mary ...

2017-12-13 21:14:39

Jest taka noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów,…i wróżb. Noc św. Andrzeja jest nocą niezwykłą. Niezwykła był też zabawa andrzejkowa dla klas I-III, która odbyła się 28 listopada w naszej szkole. Dzieci, kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja losowały wróżby przepowiadające przyszłość, brały udział w różnych konkursach, a następnie wraz ze swoimi opiekunami tańczyły i bawiły się wspólnie przy dźwiękach prowadzących imprezę grupy FORTE DEGREES.

Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal. Uczestnicy imprezy wrócili do domu zadowoleni  pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego dnia.

Dziękujemy rodzicom dzieci klas 1-3 za sponsorowanie imprezy.(ib,mf)<Galeria zdjęć>