"W tajemniczej krainie krasnali"

2017-12-13 21:28:33

1 grudnia uczniowie klas młodszych pojechali do Kościerzyny obejrzeć baśń muzyczną w wykonaniu aktorów Teatru Dzieci i Młodzieży „DUDUŚ” z Łodzi. Przedstawienie było pogodne i wesołe, pełne śpiewu, tańca i ruchu scenicznego. Specjalnie przygotowana scenografia, efekty świetlne, wspaniałe kostiumy, cudowna muzyka wprowadziły nasze dzieci w zaczarowany i magiczny świat baśni. Wartkiej akcji towarzyszyły błyskotliwe i zabawne dialogi, a bardzo dobrze znani bohaterowie baśni wzbudzali żywiołowe emocje u dzieci.  Przedstawienie podobało się dzieciom, ponieważ mogły w nim brać czynny udział. Aktorzy zapraszali młodych widzów na scenę, prosząc o pomoc, rady, wskazówki i podpowiedzi. Dzieci czuły, że bez ich pomocy główny bohater nie pokonałby wszystkich przeciwności losu.

Na zakończenie odbyło się losowanie nagród rzeczowych, gdzie kilkoro uczniów z naszej szkoły otrzymało miłe niespodzianki. Pamiątką z przedstawienia pozostały kolorowe baloniki dla wszystkich dzieci. (mf) <Galeria zdjęć>