Dni wolne od zajęć dydaktycznych

2018-04-16 21:23:55

Zgodnie z informacją Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, w dniach 18-20 kwietnia 2018 roku (środa - piątek)  zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne w Szkole Podstawowej w Liniewie i Gimnazjum Publicznym  w Liniewie, w celu sprawnego przeprowadzenia egzaminów gimnazjalnych dla uczniów z klas trzecich.

Dla uczniów pozostałych klas, których rodzice pracują, pozostających w domu bez opieki,  zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze. Chęć skorzystania z tych zajęć należy  zgłosić telefonicznie do wychowawcy dziecka. W takich przypadkach zajęcia zostana odpowiednio przygotowane i należycie przeprowadzone. Przedszkole w tych dniach pracuje bez zmian.

Uczniowie przystępujący do egzaminów powinni w każdym z w/w  dni stawić się w szkole ok godz. 8.00, wyposażeni w przybory umożliwiające im przystąpienie do egzaminu  (zgodnie z Instrukcją).