DZIEŃ ZIEMI 2018

2018-04-25 09:46:45

22 kwietnia nasza planeta miała swoje święto, w związku z tym pierwszoklasiści przygotowali dla swoich starszych kolegów i koleżanek przedstawienie o tematyce ekologicznej pt.: „Kto ma olej w głowie?” Dzięki przedstawieniu dzieci przypomniały sobie, że nie można zaśmiecać naszej Ziemi. I to my, wszyscy musimy o naszą planetę dbać i jesteśmy odpowiedzialni za jej losy. Piosenki, którymi przeplatane było przedstawienie także zawierały treści ekologiczne. Do odśpiewania ostatniej piosenki przyłączyły się starsze koleżanki z klasy 4B.

Na zakończenie dyrektor szkoły pan Zbigniew Werczyński wręczył dyplomy uczniom, których prace plastyczne zostały wyróżnione w konkursie plastycznym zorganizowanym dla klas 1-3 pt.: „Na ratunek Ziemi”. Wśród wyróżnionych prac znalazły się prace: Lilianny Stolc (klasa 1), Mateusza Łankowskiego (klasa 1), Nikodema Lorbieckiego (klasa 1), Zuzanny Breska (klasa 1), Marcela Pstrąg (klasa2), Asenaty Pawlus (klasa2), Fabiana Richert (klasa2), Szymona Barzowskiego (klasa2), Magdaleny Pstrong (klasa 2), Daniela Miotk (klasa3), Cezarego Ziemian (klasa3), Aleksandry Madejak (klasa3), Szymona Rymon-Lipińskiego (klasa3), Viviany Litwin (klasa3).

Rodzicom dziękujemy za ufundowanie nagród w konkursie. (mf) <Galeria zdjęć>