Cudownych rodziców mam ...

2018-05-30 12:34:56

Dnia 24 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość Dnia Mamy i Taty, na której gościliśmy  rodziców drugoklasistów oraz dyrektora Zespołu Oświatowego  Po powitaniu wszystkich przybyłych gości, dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny z prezentacją multimedialną. Zaśpiewały piosenki, recytowały wiersze,  oraz życzenia dedykowane swoim Mamom i Tatom z okazji Ich święta. Podczas montażu słowno - muzycznego  na twarzach mam i tatusiów gościł uśmiech, a nawet  wzruszenie. Kończącym akcentem, uroczystość była inscenizacja baśni ”Kopciuszek” w której dzieci pokazały swoje umiejętności aktorskie .                                                                                                                               Po  części artystycznej wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, a dyrektor pan Zbigniew Werczyński dołączył do życzeń składanych rodzicom  i podziękował dzieciom za przygotowany program artystyczny.

Następnie rodzice zostali zaproszenie na słodki poczęstunek, w trakcie którego czekała na nich jeszcze jedna niespodzianka w postaci krótkiego nagrania na temat „Za co kochają Rodziców”. Mamy nadzieję, że uroczystość Dnia Mamy i Taty pozostanie na długo w pamięci dzieci i rodziców.

Dziękujemy wszystkim  Rodzicom za pomoc w organizacji tego pięknego dnia.(ib) <Galeria zdjęć>