Zaproszenie na Wernisaż

2018-11-05 21:29:40

Zgodnie z  informacją przekazaną przez Pana Piotra Krzyżanowskiego, Prezesa Fundacji „Słoneczna Galeria”, w dniach 29, 30 sierpnia 2018 roku w Agroturystyce pod Lipami w Wysinie odbyło się szkolenie i plener malarski prowadzony przez artystów malarzy z Gdańska, do którego w nagrodę za wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Fundację zakwalifikowały się cztery uczennice z naszej szkoły: Magdalena Drawska, Kinga Trzebiatowska, Wiktoria Wiecka, Michalina Myszkier.

Uczestnicy pleneru mieli zagwarantowane przez organizatorów materiały (płótna, pędzle, farby) i wyżywienie. Wynikiem tego spotkania były prace malarskie wykonane przez zaproszonych do udziału w plenerze uczniów.

Prace poplenerowe będą zaprezentowane na Wernisażu 11 listopada 2018, w Święto Niepodległości w Zamku Joannitów w Skarszewach. Wystawa prac będzie trwała do końca listopada 2018.

Grono Pedagogiczne, Uczniów i Rodziny w imieniu organizatorów, zapraszamy na Wernisaż 11 listopada 2018 o godzina 17.00 do Zamku Joannitów w Skarszewach (ul. Zamkowa 1)  (zw) <Galeria zdjęć>