Półfinał Wojewódzki w Unihokeju

2018-11-19 09:12:06

Półfinał województwa pomorskiego w unihokeju chłopców, który odbył się 14 listopada 2018r. w Suchym Dębie (Powiat gdański) zakończył się sukcesem chłopców z naszej szkoły. Na zawody stawiły się wszystkie reprezentacje naszego okręgu, a rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”. Chociaż wszystkie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, zwycięzca, mógł być tylko jeden i została nim nasza drużyna. Teraz będziemy się przygotowywać do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 03.12.2018 r. w Rumi. Wszystkie spotkania dostarczyły kibicom, trenerom, jaki i oczywiście samym zawodnikom, mnóstwo emocji, mogliśmy podziwiać mnóstwo efektownych akcji i obron.

Życzymy powodzenia!

Klasyfikacja końcowa:

1. Szkoła Podstawowa w Liniewie
  2. Szkoła Podstawowa w Skórczu
  3. Szkoła Podstawowa w Suchym Dębie
  4. Szkoła Podstawowa nr 8 w Chojnicach

Skład zespołu: Paweł Damps (kapitan), Kacper Tusk, Krzysztof Butowski, Seweryn Richert, Waldemar Wierczyński, Piotr Paczoska, Szymon Stiewe, Damian Klawikowski, Łukasz Węsierski, Marcel Kowalczyk, Aleksander Bławat

Trener: Tomasz Gierszewski (tg) <Galeria zdjęć>