„Andrzejkowe czary – mary”

2018-12-05 11:29:47

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. I tak właśnie było też w naszej szkole, ponieważ 28 listopada odbyła się długo wyczekiwana zabawa andrzejkowa. W tym dniu gościliśmy wróżkę i czarodzieja z grupy animacyjnej FORTE DEGREES, którzy przenieśli  dzieci do świata magii i czarów. Nasi najmłodsi uczniowie dowiedzieli się co ich czeka w niedalekiej i tej bardziej odległej przyszłości . Następnie wraz ze swoimi opiekunami tańczyli  i bawili  się wspólnie przy dźwiękach muzyki.
Czy wróżby się spełnią- przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły dzieciom wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy.

Dziękujemy rodzicom dzieci klas 1-3 za sponsorowanie imprezy.(ib) <Galeria zdjęć>