ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Babciu, Dziadku - dziękujemy

2019-01-30 09:46:08
Zdjęcie

     Mimo, że styczeń jest zimowy - są takie dwa dni w tym miesiącu, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszej szkole zapraszanie przez uczniów klasy trzeciej swoich dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.
    Ta wspaniała uroczystość odbyła się w naszej szkole w dniu 24.01.2019r. Frekwencja, jak co roku dopisała. Na wstępie pan dyrektor Z. Werczyński przywitał wszystkich gości ciepłymi słowami oraz złożył im życzenia. Następnie dzieci zaprezentowały się w programie artystycznym. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Oprócz montażu słowno-muzycznego, dziadkowie obejrzeli inscenizację „Rzepki” w wykonaniu swoich wnuków. Po bogatym programie artystycznym wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły gości do swojej klasy na słodki poczęstunek, wyczarowany przez niezawodnych rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

    Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków -dzień, w którym gościło wiele słów i gestów miłości, uśmiechów, wzruszeń oraz radości.

 Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.(ib) <Galeria zdjęć>

  

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier