Czas karnawału ...

2019-02-06 09:02:04

Karnawał to czas radości i szalonej zabawy, i tak też było u nas. W poniedziałek 4 lutego w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany przez dzieci bal karnawałowy. Tego dnia uczniowie klas 1-3 pojawili się w szkole przebrani za różne postacie. Niekiedy trudno było rozpoznać, kto kryje się za maską. Stroje dzieci były bardzo ciekawe i pomysłowe. Każdemu też dopisywał dobry humor, co można było zauważyć na twarzach dzieci. Wspaniałą zabawę poprowadzili animatorzy z grupy imprezowej FORTY DEGREES. Zabawy przy muzyce przeplatane były licznymi konkursami sprawnościowymi. Na koniec balu na sali pojawiło się „urządzonko”, wyrabiające ogrom baniek mydlanych, których zbijanie było niebywałą frajdą. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom i zapewne długo pozostanie w ich pamięci. To barwne widowisko, pełne śmiechu i dobrej zabawy, zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych balowych strojów, a także sfinansowanie balu. Kolejny bal już za rok! (mf) <Galeria zdjęć>