Rozwijamy talenty plastyczne

2019-03-25 19:46:10

21 marca 2019 r. podczas szkolnych obchodów Pierwszego Dnia Wiosny nastąpiło rozstrzygnięcie ogłoszonego na początku marca konkursu plastycznego dla klas I-III pt.: „Zwiastuny wiosny”. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości dzieci na piękno budzącej się wiosną przyrody, kształtowanie postaw proekologicznych oraz promowanie dziecięcych talentów. Zainteresowanie konkursem było ogromne. Łącznie wpłynęło 46 prac, w których uczestnicy przedstawili za pomocą różnych technik plastycznych pierwsze oznaki wiosny. Komisja konkursowa wyróżniła 13 prac plastycznych. Wyróżnienia zdobyli: Marta Mechlińska, Iga Dawicka, Marcin Pollak, Nadia Miętka i Paulina Gostomska (z kl. I), Mateusz Okrój, Patrycja Biesik i Paweł Olszewski (z kl. II) oraz Adela Knitter, Sebastian Potrykus, Nadia Justa, Nikodem Peek i Szymon Barzowski (z kl. III). Autorzy wyróżnionych prac otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Dziękuję Rodzicom uczniów klas I-III za ufundowanie nagród. (jd) <Galeria zdjęć>