Trwa egzaminy gimnazjalne.

2019-04-11 10:08:02

37 uczniów naszego gimnazjum przystąpiło do tegorocznych egzaminów gimnazjalnych. Po wczorajszych zmaganiach z dwoma arkuszami z części humanistycznej (wiedza o społeczeństwie i język polski), dziś uczniowie przystąpili do egzaminów z części matematyczno-przyrodniczej. Jutro już w mniejszych zespołach uczniowie będą rozwiązywali zadania z języka angielskiego. Wyniki egzaminu uczniowie otrzymają  14 czerwca br. Pomyślnie zdany egzamin w sposób znaczny pozwoli kontynuować naukę w wybranych przez siebie szkołach. Trzymamy kciuki za zdających.

Od poniedziałku 15 kwietnia br. swój egzamin rozpoczną uczniowie z klas ósmych. W tym roku do egzaminu zgłoszono 54 uczniów z naszej szkoły. (zw) <Galeria zdjęć>