ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

2019-04-15 22:44:38
Zdjęcie

Dnia 12 kwietnia 2019 r. odbył się XIX finał województwa pomorskiego piłki nożnej chłopców „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii wiekowej U-8 czyli chłopcy urodzeni w 2011 roku i młodsi. Areną zmagań młodych piłkarzy był Stadion na byłych obiektach Lechii Gdańsk.

Chłopcy uczęszczający na dodatkowe zajęcia piłki nożnej reprezentowali nasz powiat i Szkołę Podstawową w Liniewie. W rozgrywkach wzięło udział 18 najlepszych drużyn z poszczególnych powiatów województwa pomorskiego. Drużyny zostały rozlosowane na 5 grup, z których ekipy z pierwszego miejsca awansowały do półfinałów. W pierwszym meczu nasi chłopcy musieli uznać wyższość drużyny z  Malborka, a rozgrywki zakończyli zwycięstwem i zajęciem drugiego miejsca w grupie.

Organizatorzy zapewnili świetną oprawę, wyżywienie. Każdy uczestnik otrzymał upominki oraz pamiątkowe medale, a drużyna komplet strojów sportowych.

Podziękowania dla rodziców, którzy pomagali w opiece nad swoimi pociechami, a w szczególności za żywiołowe dopingowanie.

Wszystkim piłkarzom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.(tg) <Galeria zdjęć>

Skład zespołu:

Paweł  Chamier-Gliszczyński, Tymoteusz Kuchta, Filip Peek, Cezary Stolc, Piotr Szultka. Aleksander Nierzwicki

Trener: Tomasz Gierszewski

 

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier