Studenci w Gimnazjum

2010-10-21 11:40:42

30 września studenci z kół naukowych Politechniki Gdańskiej odwiedzili nasze gimnazjum. W swojej ofercie przedstawili szereg ciekawych doświadczeń i eksperymentów naukowych, których wykonanie na „codziennych” zajęciach byłoby bardzo trudne. Widać było bardzo duże zainteresowanie na twarzach gimnazjalistów. Mogli skonfrontować codzienną wiedzę uzyskiwaną na lekcjach z prezentowanymi doświadczeniami oraz wymienić swoje uwagi na ten temat bezpośrednio ze studentami. Ciekawe lekcje odbyły się w ramach współpracy naszego gimnazjum z Politechniką Gdańską w ramach projektu pn. „Za rękę z Einsteinem”.

Galeria zdjęć