Trzymaj formę ...

2019-05-22 11:19:45

W sobotę 18 maja 2019 r odbyły się Międzyklasowe Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej. Zawody zorganizowano w ramach programu„Trzymaj formę”.Głównym założeniem rozgrywek było propagowanie wśród uczniów siatkówki, kształtowanie umiejętności rywalizacji sportowej w duchu zasad „ Fair Play” oraz upowszechnianie znaczenia aktywności ruchowej .Każda klasa  już wcześniej otrzymała regulamin i zasady przeprowadzenia gier w ramach mistrzostw.

Pomimo wcześniejszych zgłoszeń reprezentacji kilku klas, w  turnieju udział wzięły tylko dwa zespoły. Mecz był bardzo zacięty, nie zabrakło emocji, zwłaszcza w ostatnim piątym secie.

Podziękowania należą się wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, którzy pomimo wolnej soboty potrafili się zmobilizować i wziąć udział w mistrzostwach .Po emocjonującym meczu tytuł Mistrza Szkoły wywalczyła klasa III A. Zwycięska klasa otrzymała medale, pozostali pamiątkowe dyplomy.

Uczestnikom rozgrywek gratulujemy sukcesów i sportowej postawy na boisku.(es) <Galeria zdjęć>