ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Musicalowy Dzień Dziecka

2019-06-03 13:45:43
Zdjęcie

Dzień Dziecka uczniowie klas 1-3 świętowali dzień wcześniej, czyli 31 maja, wyjeżdżając do Starogardu na musical pt.: „Przygody Wilka i Zająca”. To piękne widowisko w wykonaniu aktorów i muzyków Łódzkiej Agencji Koncertowej zrealizowane zostało z licznymi efektami wizualnymi, wspaniałą muzyką i bardzo dobrym aktorstwem.

Głównymi bohaterami tej historii są Świetny Impresario i „twórca gwiazd”, niezwykły Wilk, który tańczy i śpiewa, Pan Gajowy, Zając oraz Tańcząca Dziewczyna. Przedstawienie to pokazuje problem, jakim jest zaśmiecanie lasów. Spektakl nie tylko przybliżył dzieciom problemy związane z ekologią, ale dał również dzieciom cenne wskazówki, jak być Eko. Cały ten piękny musical przeplatany był świetlnymi laserowymi efektami, podczas których dzieci żywiołowo reagowały.

Po przedstawieniu odbyło się losowanie nagród wśród małych widzów. Z naszej szkoły nagrodę wylosowała Zuzia Breska z klasy 2, a upominkiem był plecak. Dzieci wracały do szkoły uśmiechnięte i zadowolone. Rodzicom dziękujemy za sfinansowanie wyjazdu. Natomiast wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzymy samych radosnych dni. (mf) <Galeria zdjęć>

 

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier