Uroczyste ślubowanie

2010-10-21 11:44:25

We wtorek 19 października br. 22 uczniów z klasy pierwszej złożyło uroczyste ślubowanie. Po tej wzniosłej ceremonii Dyrektor, w obecności wychowawczyni Pani Justyny Drążek oraz rodziców dokonał pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej w Liniewie. Od tej chwili pierwszaki zostali zwyczajowo przyjęci do grona uczniów naszej szkoły. Trzeba powiedzieć, że nie było łatwo. Uczniowie zostali wnikliwie przeegzaminowani z wiedzy ogólnej oraz szkolnej. Piękne wiersze i piosenki w pełni wykazały gotowość uczniów do podjęcia nauki. Egzamin wypadł nad wyraz imponująco, co pozwoliło bez żadnych przeszkód przyjąć całą gromadkę w poczet uczniów naszej szkoły. Po tej uroczystości każdy z uczniów otrzymał okazałą „porcje słodkości” i wszyscy wspólnie udali się do stołówki szkolnej na poczęstunek, który wcześniej przygotowali rodzice. Należy w tym miejscu podziękować wszystkim rodzicom za włączenie się w organizację tej uroczystości oraz wszystkim fundatorom, którzy swoimi datkami również spowodowali, że uroczystość miała bogatą oprawę.

Galeria zdjęć