ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Ubezpieczenie uczniów - rok szkolny 2019/2020

2019-09-12 08:53:15
Zdjęcie

W nawiązaniu do informacji przekazywanej Państwu w czerwcu br. przekazuję, że placówka nasza (przedszkole i szkoła podstawowa) nie prowadzi od bieżącego roku szkolnego ubezpieczania uczniów od następstw niebezpiecznych wypadków (NNW). Tak jak podawałem w wiadomości przez iDziennik, ubezpieczenie to nie jest obowiązkowe i każdy z rodziców powinien samodzielnie podjąć decyzję o ewentualnym ubezpieczeniu (lub nie), swojego dziecka. Wyborze ubezpieczyciela i wysokości tego ubezpieczenia.

Brak ubezpieczenia NNW nie ma wpływy na udział w jakichkolwiek zajęciach w placówce i uczeń, ani rodzice nie ponoszą z tego tytułu żadnych konsekwencji.

Wg zapowiedzi, na pierwsze spotkanie z rodzicami w szkole, które wg Kalendarza roku szkolnego 2019/2020, które odbędzie się w dniu 11 września br (środa) o godz. 16.30, zapowiedzieli swoją obecność przedstawiciele Towarzystw Ubezpieczeniowych, u których będzie można, jak sądzę dokonać takiego ubezpieczenia.

Ponadto w miarę przekazywania swoich ofert, przez TU poniżej będziemy poniżej zamieszczali oferty ubezpieczenia dziecka przez Internet:

     1.  COMPENSA    (proszę kliknąć na link)

     2. GENERALI  bezpieczni.pl (proszę kliknąć na link) oferta osobno dla przedszkola i dla szkoły (kod rabatowy 10% - 71448)

     3. InterRisk   (proszę klinkąć na link ) oferta przekazana z ID Klienta: hmqy6, po wpisaniu którego będzie można dokonać ubezpieczenia 

     4. InerRisk (inna oferta)

Informuję, że nie mamy żadnego wpływu na powyższe oferty i zamieszczane są one w formie i treści przesłanej do naszej placówki, jako oferta dobrowolna.

 

    Z poważaniem

Dyrektor ZO w Liniewie

  Zbigniew Werczyński

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier