ZO Liniewo

Adres: ul. Szkolna 2, 83-420 Liniewo, woj. pomorskie
Telefon/Fax: (0-58) 687-80-35

Jesteśmy już uczniami!

2019-10-22 22:31:13
Zdjęcie

Pasowanie na ucznia i ślubowanie to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego pierwszaka. Ta wyjątkowa uroczystość - na którą przybyli rodzice, dziadkowie i uczniowie starszych klas miała miejsce 10 października 2019 r. Tego dnia od samego rana w naszej szkole panowała świąteczna atmosfera. Uczniowie klas pierwszych ubrani w strój galowy, przepiękna dekoracja sali gimnastycznej, prezentacja multimedialna, przygotowany sprzęt nagłaśniający- to wszystko po to, aby ślubowanie pierwszaków wypadło jak najbardziej uroczyście. Wreszcie nadszedł moment rozpoczęcia. Dyrektor Szkoły p. Zbigniew Werczyński przywitał gości przybyłych na uroczystość, a następnie głos oddał pierwszoklasistom.  Przed przyjęciem do grona uczniów dwudziestu dziewięciu pierwszaków przedstawiło program artystyczny, podczas którego wykazali się swoimi umiejętnościami i zdolnościami.

Po części artystycznej nasi najmłodsi  za pomocą  wielkiego czerwonego ołówka zostali pasowani na uczniów i oficjalnie przyjęci  przez dyrektora p. Zbigniewa Werczyńskiego do grona uczniów.  Następnie każdy kolejno złożył odcisk swojego palca na tekście ślubowania. Dzieci otrzymały upominki od swoich kolegów z klas II i klasy III. Wychowawczynie rozdały dyplomy pasowania na ucznia, natomiast z rąk rodziców ich pociechy otrzymały kuferki ze słodyczami. Po części oficjalnej wykonane zostały pamiątkowe zdjęcia, a następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej ważnej uroczystości. Dziękujemy również uczniom z klasy IV, VI i VIII za duże  zaangażowanie w przygotowaniach uroczystości. Osobne podziękowania składamy wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji  tego pięknego i jakże ważnego dnia w życiu każdego ucznia.

Wszystkim pierwszakom życzymy wielu sukcesów, radości i uśmiechu. Samych szóstek i piątek! (ib,pp) <Galeria zdjęć>

 

Copyright © by Zespół Oświatowy w Liniewie. Code by Paweł "Agares" Łuczkiewicz, Graphics by Patryk "Viper" Weier