2010-11-08 10:59:36

W czwartek 4.XI w szkole podstawowej odbyła sie dyskoteka w nastroju Halloween, na której obowiązywały „straszne” stroje. Wszyscy wspaniale sie bawili przy muzyce DJ Macieja i mieli różnorodne, pomysłowe stroje.

Następnego dnia odbyła się nietypowa lekcja języka angielskiego połączona z występami uczniów różnych klas. Tematem przewodnim było święto Halloween oraz Bonfire Night obchodzone przed 5 listopada w Wielkiej Brytanii. Poprzez ciekawe inscenizacje, nierzadko własnoręcznie przygotowane stroje uczniowie chętnie zaangażowali się w te zajęcia. Celem nadrzędnym tej lekcji było dodatkowe zmotywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez wspólną zabawę, śpiew i taniec. Ponadto była to wspaniała okazja na poznawanie bogatej kultury krajów anglojęzycznych.

Galeria zdjęć