Rozwijamy uzdolnienia plastyczne

2019-10-28 09:27:08

25 października 2019 r. nastąpiło rozstrzygnięcie ogłoszonego  na początku miesiąca konkursu plastycznego dla klas I-III pt.: „Jesień wokół nas”. Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości dzieci na piękno ojczystej przyrody jesienią, rozbudzanie aktywności twórczej i wyobraźni oraz promowanie dziecięcych talentów. Zainteresowanie konkursem było ogromne. Łącznie wpłynęły 53 prace, w których uczestnicy przedstawili za pomocą różnych technik plastycznych tę niezwykłą, zachwycającą barwami, obdarzającą wieloma wspaniałymi jesiennymi darami, porę roku. Komisja konkursowa wyróżniła 19 prac plastycznych. Wyróżnienia zdobyli: Jakub Ossowski, Milena Dyks, Joanna Borowicka, Jakub Prądziński, Hubert Miotk, Paweł Mechliński i Jakub Nierzwicki (z kl. I a), Michał Rymon-Lipiński, Klementyna Klonowska i Tomasz Wenta (z kl. I b), Paweł Chamier-Gliszczyński, Damian Cierocki, Amelia Wendt, Paulina Gostomska, Ksawery Różański i Agata Dorawa (z kl. II) oraz Zuzanna Breska, Nikodem Lorbiecki i Lilianna Stolc (z kl. III). Autorzy wyróżnionych prac otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Dziękuję Rodzicom uczniów klas I-III za ufundowanie nagród. (jd) <Galeria zdjęć>